Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

Řešení správy pro společenství vlastníků

Rozhodnete-li se jako společenství vlastníků provádět správu vašeho domu vlastními silami, doporučujeme vám následující produkty a služby z naší současné nabídky.


Program SSB2000 pro správu nemovitostí

Jedná se o aplikaci pro komplexní správu domů, která umožňuje vést evidenci bytů a domů (včetně obrazové dokumentace), evidovat vztahy subjektů vůči bytům (nájemníci, vlastníci,..), spravovat veškerou ekonomiku týkající se správy domů, včetně vyměřování předpisu nájmu, evidence plateb a mnoho dalšího.

 

Modul SSBfin pro vedení podvojného účetnictví

SSBfin je rozšiřující účetní modul k programu SSB2000 a obsahuje ze zákona potřebné úlohy pro vedení podvojného účetnictví SVJ, respektive právnických či fyzických osob, které nejsou plátci DPH.

 

Modul SMS brána

Jedná se o rozšiřující modul k programu SSB2000, který umožňuje odeslat jednu či více zpráv jednotlivému příjemci nebo skupině příjemců. Telefonní čísla příjemců lze vkládat ručně, případně lze využít pokročilých výběrových mechanismů programu SSB2000 pro výběr kontaktů (dle objektů, celků, středisek, bloků, kategorií apod.).

 

Internetová aplikace SSBnet+

Aplikace umožňuje přistupovat k datům programu SSB2000 pomocí internetu. Je určena správcům bytů, kteří tak mohou zpřístupnit vybrané údaje jednotlivým vlastníkům.

Bližší informace k internetové aplikaci SSBnet+ včetně možnosti vyzkoušení demoverze naleznete na internetových stránkách www.spravce.cz.

 

Komplexní portfolio produktů a služeb společnosti STARLIT s.r.o. si můžete prohlédnout také v katalogu (formát PDF).

 

  • SSBnet+