Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

SSBlog

SSBlog je rozšiřující modul k programu SSB2000 a je určen pro zaznamenávání změn dat v programu SSB2000. Lze tedy zpětně dohledat, kdo, kdy a co v datech změnil.


Popis modulu SSBlog

Při zapnutí logování jsou zaznamenány veškeré změny dat (vytvoření záznamu, úprava stávajícího záznamu a odstranění záznamu). Při každé změně dat modul zaznamená informaci o čase změny, uživateli, který změnu provedl a uchová původní hodnoty změněného záznamu.

Modul pracuje na pozadí, není třeba se učit žádné nové postupy pro používání programu SSB2000. Lze říci, že uživatel, který o přítomnosti modulu neví, nepozná, že je v činnosti.

Modul SSBlog ke svému běhu neinstaluje a nevyžaduje žádnou další databázi. Pokud je tedy nastaveno zálohování dat programu SSB2000, jsou automaticky zálohována i data modulu SSBlog.


Instalace a nastavení

Modul je integrální součástí programu SSB2000 od verze 2.40 a není jej třeba instalovat. Před prvním použitím je potřeba modul registrovat. Registrace je placená a po jejím provedení se zpřístupní funkce modulu SSBlog. Platí tedy obdobný režim jako u modulů SSBfin, SSBpoh a SSBdru.

Aby bylo možné určit, kdo změnu v datech provedl, je nutné založit potřebné uživatelské účty. Lze založit účet pro každého uživatele programu SSB2000 nebo je možné vytvořit účty pro skupiny uživatelů (evidenci, technici apod.), záleží na tom, jak podrobně potřebujete logovat změny v datech.

Aby bylo možné určit, kdy byla změna v datech provedena, je třeba správně nastavit systémový čas na počítačích s instalovaným programem SSB2000.

Logování změn je evidováno pro každou datovou agendu zvlášť. Je možné logování zapnout jen pro některé agendy nebo provést zapnutí logování ve všech agendách. Vždy je však potřeba nejprve přepnout program SSB2000 do příslušné datové agendy a pak provést zapnutí logování.


Ceny a objednání

Cena rozšiřujícího modulu SSBlog je od 20 do 500 jednotek včetně fixní
a činí 11.940,- Kč bez DPH. Od 1000 jednotek včetně činí 50% z ceny první základní instalace programu SSB2000 - aktuální licence dle počtu bytů bez ohledu na počet dalších rozšiřujících instalací, pro kterou je modul ssblog kupován.

Cena modulu SSBlog tedy nezáleží na počtu zakoupených licencí, odvíjí se pouze od velikosti licence v počtu bytů.

Modul lze objednat e-mailem na adrese starlit@starlit.cz nebo telefonicky na číslech 487 863 757 a 487 863 758.

 

  • SSBnet+