Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

SSBadmin

SSBadmin je rozšiřující modul k programu SSB2000, který umožní oprávněnému uživateli pracovat s pokročilými úlohami nad zadanými daty programu.


Popis modulu SSBadmin

První funkce, kterou modul obsahuje, je sloučení předpisů. Úloha pro sloučení předpisů umožňuje (pro vybrané subjekty) sloučit všechny vyměřené předpisy k zadanému účetnímu období dle jednotlivých složek nebo sloučí vybrané předpisy záloh v každém měsíci dle data splatnosti pod nově vybranou složku (například Zálohy).

Úlohou lze dosáhnout výrazného snížení datové náročnosti při práci s programem a tak dosáhnout vyšší rychlosti úloh, které s předpisy pracují.

Druhou úlohou je možnost editace účetního pohybu i v již uzavřeném účetním období.

Vývoj modulu a jeho dalších funkcí nadále pokračuje. Dle potřeb a požadavků našich zákazníků je budeme do modulu postupně zařazovat.


Instalace a nastavení

Modul je integrální součástí programu SSB2000 od verze 2.78 a není jej třeba instalovat. Před prvním použitím je nutno modul registrovat. Registrace je placená a po jejím provedení se zpřístupní funkce modulu SSBadmin.

 

Ceny a objednání

Cena rozšiřujícího modulu SSBadmin činí 15% z ceny první základní instalace programu SSB2000 - aktuální licence dle počtu bytů bez ohledu na počet dalších rozšiřujících instalací, pro kterou je modul SSBadmin kupován.

Cena modulu se odvíjí pouze od velikosti licence v počtu bytů.

Nákup modulu lze objednat e-mailem na adrese starlit@starlit.cz nebo telefonicky na číslech 487 863 757 a 487 863 758.

 

 

  • SSBnet+