Poskytnete-li nám své kontaktní údaje, my se s vámi spojíme.
vaše jméno a příjmení
váš telefon
kdy vám máme zavolat?
Součet čísel 5 a 7?

Vážení zákazníci.

V současné době je provoz společnosti částečně omezen zejména z důvodu ošetřovaček zaměstnanců. Může se proto stát, že se k nám obtížněji dovoláváte, někteří z nás nechtěně museli zůstat doma. Prosíme Vás, abyste své požadavky posílali e-mailem, můžeme je tak zpracovávat i mimo pracovní dobu. Všechny se je snažíme zodpovědět, jsme vybaveni pro práci home office a rádi Vám přes e-podporu pomůžeme.

Faktury budeme dočasně doručovat pouze elektronicky, pokud ji nutně potřebujete i poštou, kontaktuje Petru Bárovou na e-mailu: barova@starlit.cz.

Prosíme o trpělivost a přejeme Vám pevné nervy a hodně zdraví v této době.

 

Dodáváme software na správu bytů pro společenství vlastníků, bytová družstva, realitní kanceláře, obecní úřady, komerční správce nemovitostí i soukromé vlastníky domů. Program SSB2000 se vyznačuje jednoduchým ovládáním a spolehlivostí. Díky tomu je u většiny správců nemovitostí velmi oblíben, což v praxi potvrzuje řada doporučení a referencí našich spokojených zákazníků.

Vedle kvality a provozní spolehlivosti všech našich produktů poskytujeme našim zákazníkům nadstandardní služby v podobě dlouhodobého vývoje programů v souladu s legislativou i potřebami trhu a spolehlivou pomoc ve všech oblastech technického zpracování dat i odborného školení.

Akce a školení

   Nejsou žádné termíny vypsány

Více informací v sekci Setkání a Školení.

Aktuality