19. červen 2012
Zpravodaj pro uživatele sofwarových produktů společnosti STARLIT s.r.o.

Vážený zákazníku,

přinášíme Vám další novinky ze společnosti STARLIT s.r.o. V tomto zpravodaji se věnujeme následujícím tématům:

 • Setkání uživatelů SSB2000 v roce 2012
 • Odborná veřejnost přivítala naši novou službu "Právní servis"

Setkání uživatelů SSB2000 v roce 2012


Letošní 18. ročník "Setkání uživatelů 2012" se uskuteční ve dnech 20.-21. září 2012 v hotelu Skalský Dvůr u Bystřice nad Pernštejnem. I toto Setkání uživatelů bude plné zajímavých přednášek a odborných hostů.

Kromě odborného programu tradičně volíme prostředí s příležitostí relaxace (masáže, plavání, příroda, zábava). Domníváme se, že Vám na ni jako vždy nezbude mnoho času, určitě se však najde prostor na znalostní soutěž o hodnotné ceny.

Již teď si můžete zajistit svou účast na tomto Setkání uživatelů prostřednictvím elektronické přihlášky ZDE. Bližší informace o nadcházejícím setkání naleznete i na našich internetových stránkách.

Odborná veřejnost přivítala naši novou službu "Právní servis"


Nová služba „Právní servis“ vzbudila zasloužený ohlas. Zvolený způsob poskytování právních rad se osvědčil a jako správné se ukazuje i personální obsazení JUDr. Bohuslavem Vojtěchem, jehož dlouholeté zkušenosti v oblasti občanskoprávní se zaměřením na bytové právo se v poradně plně uplatňují.

Na ukázku představujeme příklady řešených kauz včetně jejich finanční náročnosti a hodnocení tazatelů:

 • 1.Uvolnění bytu po zemřelém
 • Dotaz: Jaký je zákonný postup jak uvolnit byt po zemřelém nájemníku, který zemřel po roce v LDN? Nájemní smlouva skončila, příbuzní se k zemřelému nehlásí a byt je plný nábytku.

  Závěrečné hodnocení tazatele: „…jsem spokojená s právním servisem. Rada právníka nám pomohla vyřešit problém.“

  Fakturovaná částka: 500,- Kč bez DPH

 • 2. Vystěhování člena družstva
 • Dotaz: Jak správně vystěhovat člena družstva, kterému bylo představenstvem družstva zrušeno členství a nájemní smlouva z důvodu hrubého porušení členských povinností? Uvedený se v tříměsíční lhůtě neodvolal.

  Závěrečné hodnocení tazatele: „…Dobrý den, odpověď Vašeho právníka byla kvalitní a rychlá. Byla to opravdu právní pomoc a ne o teoretizování nad problémem, jak je u právníků zvykem. Byl jsem velmi spokojen.“

  Fakturovaná částka: 500,- Kč bez DPH

 • 3. Rozdělení částky za rekonstrukci
 • Dotaz: Vlastník 4 bytů (SBD) napadl rozdělení celkové částky za rekonstrukci oken mezi vlastníky podle spoluvlastnických podílů.

  Závěrečné hodnocení tazatele: „…rada Vašeho právního zástupce pro nás byla velmi užitečná. Způsob, jakým byla odpověď zpracována nás přesvědčil, že napříště pro nás bude lepší obrátit se rovnou na Vás, než trávit spoustu času hledáním odpovědi, kterou stejně nebudeme mít ověřenou. Z tohoto důvodu do budoucna zvažujeme i využití Vámi nabízené právní poradny.“

  Fakturovaná částka: 500,- Kč bez DPH


  za společnost STARLIT s.r.o.

  Bc. Barbora Minaříková

  e-mail: minarikova@starlit.cz

  tel.: 487 863 757, 487 863 758

  Pokud již nechcete zasílat tento zpravodaj, odpovězte nám obratem na tento e-mail.