29. březen 2012
Zpravodaj pro uživatele sofwarových produktů společnosti STARLIT s.r.o.

Vážený zákazníku,

s přicházejícím jarem bychom Vás rádi informovali o novinkách ve společnosti STARLIT s.r.o. V tomto zpravodaji se budeme věnovat následujícím tématům:

  • převodový můstek SSBpoh SQL a E1
  • anketa společnosti STARLIT s.r.o.
  • nová aktualizace programu SSB2000 verze 2.48

Převodový můstek SSBpoh SQL a E1


Vzhledem k tomu, že řada našich zákazníků využívá k vedení účetnictví program POHODA od společnosti STORMWARE s.r.o., rozhodli jsme se přizpůsobit náš převodový můstek SSBpoh i verzím programu POHODA SQL a E1. Zároveň Vám jako obchodní partneři společnosti STORMWARE můžeme zprostředkovat i prodej samotného účetního programu POHODA.

Bližší informace o možnosti zakoupení účetního programu POHODA a převodového můstku SSBpoh (SQL,E1) získáte na našich internetových stránkách v sekci SSBpoh a POHODA.

Anketa společnosti STARLIT s.r.o.


Jak jste si jistě stačili všimnout, založili jsme v programu SSB2000 anketní systém, který nám umožní získat relevantní informace od našich zákazníků a pomůže zkvalitnit naše dosavadní poskytované služby. Každý rok před konáním Setkání uživatelů oceníme nejaktivnější přispěvatele ankety několika "Euji" do naší znalostní soutěže.

Odkaz na aktuální anketu naleznete vždy v informačním kanálu programu SSB2000 (spodní lišta). Anketní otázky jsou krátké, aby Vám nezabraly příliš času. Předem děkujeme za Vaše příspěvky.

Nová aktualizace programu SSB2000 verze 2.48


Již od začátku března je dostupná nová aktualizace programu SSB2000. V případě, že máte uzavřenou smlouvu STARLIT Optimum, můžete si ji zdarma stáhnout na našich internetových stránkách v sekci Aktualizace.

Aktualizace programu SSB2000 verze 2.48 umožňuje plně využívat moduly SSBpkb a SMS brána. Zároveň také přináší řadu změn v rámci tisku účetních výkazů (tisk výkazů s korekcí), vyúčtování služeb či modulu Teplo40.V případě zájmu o informace ke smlouvě STARLIT Optimum či zakoupení aktualizace nás kontaktujte e-mailem na adrese starlit@starlit.cz nebo telefonicky na číslech 487 863 757 a 487 863 758.

za společnost STARLIT s.r.o.

Bc. Barbora Minaříková

e-mail: minarikova@starlit.cz

tel.: 487 863 757, 487 863 758

Pokud již nechcete zasílat tento zpravodaj, odpovězte nám obratem na tento e-mail.